Dvojdílné hliníkové SUP pádlo Kiboko Groove, 192 - 240 cm

Dvojdílné hliníkové SUP pádlo Kiboko Groove, 192 - 240 cm
 
 

Prodloužená verze dvoudílného hliníkové pádla Kiboko Groove. Pádlo s potištěným plastovým listem a měkčenou pěnou na žerdi pro pohodlný úchop. Vyvážené pádlo se středně velkým listem a velmi klidným záběrem. 

- hmotnost 1.000 g
- prodloužená verze 192 - 240 cm
- hmotnost samotného listu: 400 g

Dvojdílná pádla jsou oproti trojdílným pevnější, při pádu pomaleji nabírají vodu a nehrozí nechtěné rozpojení středové trubky během jízdy. Jejich nevýhodou je, že je nelze umístit do batohu. Vhodné jako rodinné pádlo a do půjčoven vybavení.

Pádlo Groove (v překladu drážka) je specifické drážkou v horní trubce a plastovou spojkou s výstupkem. Ta zabraňuje protáčení horního dílu pádla i ve velmi náročných podmínkách, jako je jízda na horních tocích řek nebo v mořském příboji. Pádlo je také navrženo tak, aby se přidáním dalšího listu místo horní trubky, vytvořilo nastavení pro pádlování jako na kajaku. Více informací naleznete u produktu „Plastový list“.

 

UPOZORNĚNÍ: Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je část s hlavičkou dostatečně zasunutá (min. 10 cm) ve středovém dílu pádla. Předejdete tak možnému poškození. Vícedílná nastavovací pádla nemohou být zcela vyplněna pěnou zabraňující vniknutí vody. Proto se zvláště u hliníkových (ale i sklolaminátových) pádel může stát, že se na hladině udrží pouze omezenou dobu.

 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
 
© Eshop SUPING.CZ
« Předchozí
Následující »