Doprava

Doprava


Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty a přepravní společnosti  PPL CZ s.r.o.. Poštovné a balné činí v rámci České republiky 150 Kč a na Slovensko 250 Kč. Přeprava zboží do zemí mimo České republiky a Slovenské republiky je naceňována individuálně. U objednávek v hodnotě od 2 500 Kč je poštovné a balné zdarma.
 
Česká Pošta - Balík Na poštu
Přeprava balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Zákazník si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den po předání zboží dopravci. Avizování je součástí služby. Výhoda: Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.

Česká Pošta - Balík Do ruky
Přeprava balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Doručení přímo do rukou adresát následující pracovní den po odeslání zásilky. Adresát si může upravit čas nebo způsob doručení a je informován o doručení balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

Sledování zásilek Track & Trace na internetových stránkách České pošty.

PPL - Soukromá adresa
Zásilka bude doručena následující pracovní den po odeslání.. Než k vám přijede dodávka PPL, bude Vás řidič sám kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Standardní čas doručení je mezi 8-18 hodinou. Možnost večerního doručení od 17-21 hodin ve vybraných lokalitách - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete zde. Přibližný harmonogram doručení můžete zjistit ve sledování zásilky po zadání čísla zásilky na www.ppl.cz

Nadrozměrné zásilky (pevné plováky) jsou přepravovány společností TOPTRANS EU, a.s.. Cena přepravy nadrozměrných zásilek (délka nad 2,5 m) činí v ČR 500,- Kč a 650,- Kč na Slovensko.
 

Platba

Převodem na účet
Variabilní symbol platby je číslo Vaší objednávky. Pokyny k platbě obdržíte také emailem. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet: 1550003083/0800.

Dobírka
Cena zaslání na dobírku je 20 Kč. Na dobírku zasíláme zboží v rámci České republiky u objednávek v hodnotě do 5 000 Kč.
 
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
 
© Eshop SUPING.CZ